Obilježili smo Dan škole i Prve info dane projekta Obrazovanje za održivi razvoj

Autor: Ivana Haić, 31. 5. 2021.

Dana 28. svibnja 2021. godine obilježili smo Dan škole i Prve info dane projekta Obrazovanje za održivi razvoj. Navedenog dana u školi je bilo veselo i zanimljivo, a napokon su popustile i epidemiološke mjere. Dan smo započeli gledanjem kulturnog programa koji su pripremili naši učenici i učitelji. Program je bio online, a  montažu su osmislili i realizirali učitelj Leonardo Gradečak i učiteljica Maja Katić. Potom je uslijedila  online dodjela nagrada i priznanja učenicima i učiteljima mentorima koja je realizirana u knjižnici škole u prijenosu uživo, a u osmišljavanju dodjele sudjelovali su učitelji Nataša Saraja, Senada Piria i Ivan Piria.

U sklopu Prvih info dana projekta Obrazovanje za održivi razvoj gosti su nam bili učenici Osnovne  škole Mate Lovraka, Veliki Grđevac i njihova učiteljica Ana Nakani. U sklopu navedenih dana realizirali smo sljedeće: kazališnu predstavu teatra To Go ''Botaničari'' koja je izvedena dva puta zbog pridržavanja epidemioloških mjera, predavanje Ivana Zokovića, Energija iz kućne radinosti za učenike 6.-ih, 7.-ih i 8.-ih razreda, radionice izrade smoothija i ekološkog vrtlarenja za učenika razredne nastave matične i područnih škola te učenike 5.-ih razreda.

Svi smo vrlo zadovoljni realiziranim te se pripremamo za sljedeće info dane, druge po redu, koje će biti 18.lipnja 2021. godine za učenike razredne nastave matične i područnih škola.

Program je financiran od strane Vlade RH, a proveden u suradnji škole, općine  i Udruge žena Velika Pisanica.

Članak napisala: Ivana Haić

PROJEKT DRVOKOD

DRVOKOD-PISANICA

DRVOKOD PORTAL

« Travanj 2024 »

DOKUMENTI ŠKOLE

ŠKOLSKI UDŽBENICI

Ispis statistike od 21. 10. 2016.