Link za prijavu na stručne skupove

Upute za prijavu na stručne skupove

Autor: Ivan Piria, 26. 10. 2010.

Od 1. siječnja 2011. godine za sve će odgojno-obrazovne radnike prijavljivanje na stručne skupove u organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje biti obvezno isključivo putem e-aplikacije. Svim sudionicima stručnih usavršavanja e-aplikacija omogućava prijavljivanje na stručni skup u bilo kojem trenutku i s bilo kojeg mjesta, osuvremenjuje rad s novim tehnologijama, osigurava svakom odgojno-obrazovnom radniku prijavu, daje pravovremene povratne informacije o prijavljivanju, omogućava pouzdano izdavanje potvrda i pridonosi kvalitetnijoj pripremi i organizaciji stručnih skupova.

Priloženi dokumenti:
ettaedu-aplikacija za online prijavu.pdf (670.90 KB)

> Stručni skupovi