> O školi  > Knjižnica

Posjet Bjelovaru

Autor: Senada Piria, 19. 10. 2022.

Učenici petih i šestih razreda 18. listopada 2022. godine posjetili su grad Bjelovar u pratnji učiteljica Maje Car, Nataše Saraja i Senade Piria. Nakon šetnje bjelovarskim korzom posjetili su Državni arhiv u Bjelovaru i Dječji odjel Narodne knjižnice „Petar Preradović“. Domaćini su ih ljubazno ugostili te predstavili svoje ustanove uz upoznavanje s novim pojmovima i pričama iz knjižnice. Slijedio je zabavni dio izvanučioničke nastave – posjet Kulturnom  i multimedijskom centru Bjelovar gdje su pogledali animirani film Put oko svijeta u 80 dana. Izlet su završili posjetom Gradskom muzeju. Ondje su učenici u pratnji kustosa pogledali stalni postav muzeja. Zadovoljni i puni dojmova sretno su se vratili svojim domovima.

> O školi  > Knjižnica