Obnova i opremanje škole

Autor: Ivan Piria, 17. 3. 2014.

Nakon promjene stolarije, u našoj školi promijenjene su i električne instalacije i sada nam je unutarnji prostor puno ljepši i ugodniji za boravak. U petak, 28.02.2014.g. posjetila nas je naša ravnateljica Ivana Gregorić, načelnik općine V. Pisanice Fredi Pali, predsjednica Općinskog vijeća V. Pisanice Ana Nemet i student-stažist Hrvoje. Donirali su nam računalo koje će nam pomoći u kvalitetnijem radu, a dogovoreni su još i neki manji radovi u školi. Uz to, naša ravnateljica kupila nam je i strunjaču za tjelesnu i zdravstvenu kulturu, koja nam je potrebna u nastavi. Učenici se vesele računalu, kao i strunjači jer će moći kvalitetnije izvoditi vježbe.

> Školski projekti  > PŠ Ribnjačka