PŠ RIBNJAČKA – OBNOVA ŠKOLE SE NASTAVLJA…

Autor: Ivan Piria, 13. 5. 2013.

Nakon što nam je promijenjena PVC stolarija, na poziv naše ravnateljice Ivane Gregorić, odazvao se načelnik Općine V. Pisanice Fredi Pali. Zajedno sa ravnateljicom, posjetio je našu školu radi dogovora o daljnjoj obnovi. U zajedničkom dogovoru, kojem su prisustvovali i roditelji učenika, odlučeno je da će urediti hodnik škole i još jednu prostoriju koja će poslužiti učiteljici za informacije s roditeljima i ostale administrativne poslove. Načelnik će nam darovati i računalo kao pomoć u kvalitetnijem radu.Nakon nekoliko dana, načelnik je doveo radnike koji su počeli obnovu škole.I tako, malenim koracima, naša škola će biti uređena kako bi nam bilo što ljepše provoditi vrijeme u njoj. Zahvaljujemo našoj ravnateljici i načelniku.

> Školski projekti  > PŠ Ribnjačka