PROLJEĆE

Autor: Danijela Vukman Pavlović, 23. 3. 2019.

21. ožujka,na prvi dan proljeća, krenuli smo u šetnju našim selom "pozdraviti" proljeće. Posjetili smo obližnju livadu, gdje smo promatrali zajednicu koja na njoj živi tj. cvijeće i kukce. Zatim smo krenuli prema šumi. Putem smo promatrali vrijeme, rad ljudi koje smo zatekli ispred kuća, u cvjetnjacima, voćnjacima i vrtovima. Vidjeli smo i neke životinje s mladima, a u šumi smo pronašli proljetnice i ostalo šumsko cvijeće. Nakon izvanučioničke nastave, vratili smo se u školsko dvorište u naš kutak za čitanje, gdje su učenici čitali pjesmice i tekstove s tematikom proljeća i slikali proljetnice.

> Školski projekti  > PŠ Ribnjačka