MAŠKARE AH, MAŠKARE

Autor: Danijela Vukman Pavlović, 1. 3. 2017.

28. veljače u našoj školi održan je maskenbal. Učenici su se taj dan pretvorili u  ono što su htjeli: bio je tu stari djed Mirko, gusar s Kariba, zombi djevojka, zločesta vještica Čarabara, klaun Čupavko i žena mačka Šarka, a učiteljica je bila disco girl. Nakon predstavljanja maski, birali smo najbolje predstavljenu masku, najljepšu, najsmješniju, najstrašniju i najkreativniju masku. Nakon toga slijedilo je natjecanje u plesu pod maskama. Za ples u paru pobjedu su odnijele žena mačka - Martina i zločesta vještica - Emilija, a u pojedinačnom plesu pobjedu su odnijeli, od dječaka stari djed - Nikola i od djevojčica klaun Čupavko - Divamaria. Na kraju smo se zasladili krafnama i poželjeli da su maškare više puta u godini.

> Školski projekti  > PŠ Ribnjačka