DANI KRUHA I ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE

Autor: Kornelija Domitrović, 23. 10. 2016.

Kao i svake godine, i naša je škola obilježila Dane kruha 18.10.2016.g. na prigodan način.

Na početku samog programa upoznali smo se sa poviješću kruha,načinom izrade i odakle to obilježavanje potječe. Učenici su zatim održali nekoliko recitacija te jedan mali igrokaz na temu kruha i pšenice.

Zatim je velečasni David Andreić blagoslovio kruh i razne delicije koje su napravile i donesle vrijedne ruke naših mama.

Nakon završenog programa, učenici PŠ Ribnjačka imali su priliku i sami napraviti neke proizvode od brašna, soli, kvasca i vode.

Učenici su bili oduševljeni jer su sami svojim rukama napravili razna peciva, kiflice, kruh i odnesli ih svojim roditeljima kako bi kušali.

I ovaj dan svi smo zajedno uživali što se vidi i na priloženim fotografijama.

I ovaj dan svi smo zajedno uživali što se vidi i na priloženim fotografijama.

> Školski projekti  > PŠ Ribnjačka