ZAVRŠNA PRIREDBA U PŠ RIBNJAČKA

Autor: Kornelija Domitrović, 5. 7. 2016.

9.lipnja 2016.god. obilježili smo završetak još jedne školske godine svojom veselom i zabavnom školskom priredbom.

Priredbu su svojim doalskom uveličali roditelji, čistačica Marija, te poznanici svojih malih prijatelja.

Program je obuhvatio razne recitacije, pjesme, ples, ali i govor naše učenice 4.razreda Dore Poljan koja sljedeće školske godine odlazi u Matičnu školu, pa je ovaj govor izazvao i poneku suzu kako učenika tako i same učiteljice.

Na kraju smo se počastili slatkišima, kavom, sokovima ali i veselim pjesmicama naših učenika.

> Školski projekti  > PŠ Ribnjačka