IZVANUČIONIČKA NASTAVA 25.svibnja 2016.godine

Autor: Kornelija Domitrović, 27. 5. 2016.

Učenici razredne nastave OŠ Velika Pisanica i PŠ škola išli su na izvanučioničku nastavu u Koprivnicu, Hlebine i Đurđevac.

Na samom početku posjetili smo grad Đurđevac, utvrdu Starog grada i Đurđevačke pijeske gdje su učenici mogli upoznati neke od biljnih vrsta koje obitavaju na tom području.

Najzanimljiviji dio posjeta je svakako bio onaj u Podrvaku, gdje su učenici bilo kroz vrlo zanimljivu prezentaciju upoznati sa svim proizvodima koje proizvodi ova poznata tvornica ali i sa Linom, njihovim omiljenim likom ove tvornice.

Također smo posjetili i Muzej prehrane te smo kroz kraći razgled Koprivnice upoznati i sa njihovom prošlošću grada.

Na kraju ove izvanučioničke nastave razgledali smo Galeriju naivne umjetnosti u Hlebinama nakon koje smo krenuli putem svojih kuća.

> Školski projekti  > PŠ Ribnjačka