''MAŠKARE I VALENTINOVO''

Autor: Kornelija Domitrović, 14. 2. 2016.

Kao i svake godine u veljači, obilježili smo Maškare i Valentinovo. Ti dani maškara su nam najdraži jer možemo biti ono što želimo, barem jednom u godini.

Niti Valentinovo nije bilo manje veselo i radosno proslavljeno.

Imali smo predstavljanje svojih maski, obilaženje našeg sela, te ples pod maskama.

Na Valentinovo smo naučili zašto se baš taj dan slavi, odakle mu ime, te kakva sve ljubav može biti. Učenici su svojim radovima ukrasili učionicu te izradili svoje čestitke koje su darovali svojim najmilijima.

Niti Valentinovo nije bilo manje veselo i radosno proslavljeno.

> Školski projekti  > PŠ Ribnjačka