''U DUHU BOŽIĆA''

Autor: Kornelija Domitrović, 16. 12. 2015.

16.12.2015.godine održana je Božićna priredba u našoj PŠ Ribnjačka.

Već kao tradicionalnom priredbom u ovo doba godine,  učenici su pokazali recitacijama, pjesmom i glumom svoje veselje prema predstojećem blagdanu. Svoje umijeće su pokazali i u kreativno-likovnim radovima kojima su ukrasili svoju učionicu.

Zahvaljujemo se roditeljima, ravnateljici Ivani Gregorić te učiteljici Nikolini Beljan što su svojim prisustvom uveličali ovu našu malu ali slatku priredbu.

Nakon priredbe počastili smo se sokovima, grickalicama i kolačima koje su napravile vrijedne ruke naših mama.

Priredba je završila u veselom okruženju uz dobre želje za predstojeće blagdane.

16.12.2015.godine održana je Božićna priredba u našoj PŠ Ribnjačka.

> Školski projekti  > PŠ Ribnjačka