''Ježeva kućica'' kazališna predstava

Autor: Kornelija Domitrović, 25. 11. 2015.

U četvrtak, 19.studenoga 2015. godine, u holu Osnovne škole Velika Pisanica sa početkom u 13.10h,  učenici PŠ Ribnjačka gledali su kazališnu predstavu ''Ježeva kućica'' .

Predstava ih se jako dojmila i razveselila jer su glumci na vrlo zanimljiv i šaljiv način prikazali i prenijeli nam poruku kako uvijek treba voljeti svoj bez obzira kakvo mišljenje imaju drugi o njemu.

Učenici su uredili i svoj razredni pano svojim umjetničkim slikama kojima su iskazali svoje viđenje kazališne predstave.

> Školski projekti  > PŠ Ribnjačka