''POSJET ZAGREBU''

Autor: Kornelija Domitrović, 3. 11. 2015.

Dana 30.listopada učenici od 1.-4.razreda PŠ Ribnjačka bili su na jednodnevnom izletu u Zagrebu zajedno sa PŠ Lasovac, Babinac, Bedenik te sa MŠ Velika Pisanica.

Učenici su posjetili kazalište ''Žar ptica'' gdje su gledali predstavu '' Kraljević i prosjak''.

Nakon završene predstave krenuli smo u obilazak grada Zagreba zajedno sa vodičem koji nas je na početku upoznao sa bunarom Manduševac, na Trgu bana Josipa Jelačića.

Prošli smo i kroz Kamenita vrata, Krvavim mostom, pored Kule Lotrščak, Zagrebačkom katedralom,Markovim trgom te posjetili Muzej iluzija gdje su učenici bili jako oduševljeni svakom optičkom iluzijom.

Učenici su se vratili u večernjim satima puni predivnih dojmova i bogatiji za još jedan izlet i stečena znanja o gradu Zagrebu i njegovoj povijesti.

> Školski projekti  > PŠ Ribnjačka