''Dani zahvalnosti za kruh i plodove zemlje''

Autor: Kornelija Domitrović, 13. 10. 2015.

Kao i svake godine i ovog listopada, 13.10.2015.god., u našoj školi obilježeni su Dani zahvalnosti za kruh i plodove zemlje.

Učenici su pripremili malu priredbu, a svi prisutni su bili oduševljeni izvedbom.

Od ranih jutarnjih sati školom su se širili mirisi kruha, peciva te plodova zemlje,a učionica nam je bila ukrašena raznim radovima učenika.

Nakon priredbe, vlč. David Andreić posvetio je kruh i ostale plodove zemlje koje su učenici i njihovi roditelji donesli.

> Školski projekti  > PŠ Ribnjačka