ZAGREB-IZVANUČIONIČKA NASTAVA

Autor: Anita Farkaš, Danijela Vukman Pavlović, Sanela Gerić, 28. 10. 2019.

Učenici područnih škola Lasovca , Bedenika , Babinca i Ribnjačke 25.10.2019. bili su na izvanučioničkoj nastavi u Zagrebu. Gledali su zanimljivu predstavu Pipi Duga Čarapa u kazalištu Trešnja o pustolovinama snažne djevojčice Pipi i njenih prijatelja. Nakon predstave, išli su na ukusan ručak u restoran Medvedgrad. Zatim su posjetili Muzej Iluzija gdje su mogli razgledati različite eksponate i sobe optičkih iluzija u kojima su se fotografirali i zabavili. Puni dojmova, krenuli su u šetnju Ilicom,nakratko se okrijepili ukusnim sladoledom, te nastavili šetnju do glavnog zagrebačkog trga, gdje su razgledali različite znamenitosti te se fotografirali.

Umorni od šetnje, ali puni lijepih dojmova i veseli, krenuli su prema  svojim kućama, gdje su i stigli u poslijepodnevnim satima.

> Školski projekti  > PŠ Lasovac