Veseli prosinac 2020.

Autor: Danijela Dašek, 23. 12. 2020.

Prosinac je najljepši mjesec u godini, mjesec blagdana i Božićnog veselja. Unatoč teškoj zdravstvenoj situaciji zbog virusa Covid 19, obilježili smo ga veselo, iako bez Božićne priredbe.

Sveti Nikola je stigao u našu školu u obliku štapnih lutki koje su učenici sami izradili, pri čemu su se izvrsno zabavili u pozitivnom, blagdanskom ozračju. Bilo je tu naravno i  nezaobilaznih, slatkih poslastica kao i svake godine. Pune vreče Božićnih darova i ove smo godine dobili od općine Nova Rača te im se ovim putem zahvaljujemo iako su stigli bez Djeda Božićnjaka zbog epidemioloških mjera i Covida 19. Bez obzira na situaciju s Covid 19, u učionici 3. i 4.r. vladalo je pravo blagdansko raspoloženje, puno Božićnih pjesama i plesa.

Božićnu radionicu održali smo ovaj put bez roditelja, izrađujući božićne čestitke i Božićni nakit kojim smo okitili našu Božićnu jelku. Sretan Božić i sretniju, zdraviju i uspješniju novu 2021. godinu žele vam učenici 3. i 4. razreda i učiteljica Danijela !!! heartsmiley

> Školski projekti  > PŠ Bedenik