Svjetski dan hrane

Autor: Mirela Mrzlečki, 22. 10. 2020.

15.listopada 2020. godine učenici 1. i 2. razreda PŠ Bedenik obilježili su Svjetski dan hrane.

Unatoč rigoroznim epidemiološkim mjerama zbog pandemije ipak smo uspjeli obilježiti ovaj važan dan. Hrana i kruh su ono bez čega ljudi ne mogu i bez čega se gasi ljudski život. Učenicima sam ukazala na važnost kruha u prehrani i općenito u životu. Upozorila sam ih na to da ostatke kruha ne bacaju po podu i u smeće već ako je moguće da ostatcima nahrane domaće životinje. Počastili smo se pecivima, kolačima, mufinima i ostalim proizvodima koje su pripremile vrijedne ruke  mama i baka.

Dobar tek!smiley

> Školski projekti  > PŠ Bedenik