DAN RUŽIČASTIH MAJICA U PŠ BEDENIK

Autor: Danijela Dašek, 1. 3. 2019.

Učenici PŠ Bedenik 27. veljače 2019. ,posljednje srijede u veljači zajedno sa svojim učiteljicama obilježili su Dan protiv vršnjačkog nasilja poznat pod nazivom "Dan ružičastih majica", noseći ružičaste majice te izrađujući ružičaste majice i kravate od kolaž papira s porukama: Ne smij se drugima, smij se s njima !!!   Pruži mi ruku, budi mi prijatelj!

Voli me kao prijatelja !    Ne smij se meni, smij se sa mnom !  ...

Dan ružičastih majica program je prevencije vršnjačkog nasilja, a ružičaste majice postale su prepoznatljiv simbol inicijative protiv nasilja u školama, zbog incidenta koji se dogodio u jednoj školi.

Danas je iz naše škole poslana jasna poruka: STOP NASILJU !!!

> Školski projekti  > PŠ Bedenik