PROJEKT "ŽIVJETI ZDRAVO"

Autor: Danijela Dašek, 11. 6. 2018.

Učenici 3.i 4.r. zajedno sa svojom učiteljicom Danijelom Dašek sudjelovali su od rujna 2017. do lipnja 2018. u projektu ŽIVJETI ZDRAVO.

Cilj projekta bio je kroz igru i aktivnost razumjeti važnost pravilnih životnih navika za očuvanje zdravlja, spoznati značaj tjelovježbe i boravka na svježem zraku za razvoj tijela i očuvanje zdravlja, utjecati na motoriku učenika kroz aktivnosti u voćnjaku (berba jabuka, penjanje na visoke ljestve, vapnjenje voćaka, orezivanje, penjanje na prirodne prepreke-stabla u voćnjaku), upoznati zdravu i pravilnu prehranu te važnost voća i povrća u prehrani (jabuke i kruške iz našeg voćnjaka).

> Školski projekti  > PŠ Bedenik