MAŠKARANJE 2018.

Autor: Danijela Dašek, 13. 2. 2018.

Jako je bilo zanimljivo u našoj školi dana 13.2.2018. Birale su se : najoriginalnija, najsimpatičnija i najstrašnija maska. Diplomu za najoriginalniju masku dobila je Vražica Lamija, za najsimpatičniju masku diplomu je dobila Princeza Larisa, a za najstrašniju masku diplomu je dobio StarWars Patrik.  Imali smo sudnicu u kojoj smo sudili fašniku za sve loše što nam se dogodilo ( za loše ocjene, zato što je mala seka plakala, zato što je Luka pao s bicikla...).Fašnika je sudac osudio na lomaču i zatim smo ga spalili u dvorištu škole. Neka s njime ode sve zlo koje nam se dogodilo. Zatim smo u povorci išli selom i pjevali pokladne pjesme.Zamaškarani smo posjetili naše roditelje, bake, djedove i seljane. U domu Pečar dobili smo i svirku harmonikom pa smo i zaplesali. Puno se zahvaljujemo svima na finim krafnama , bonbonima, sokovima i kunama. Veselimo se i dogodine se opet vidimo u maškarama...jer.. kako kaže pjesma...maškare ča mogu maškareeee....

> Školski projekti  > PŠ Bedenik