POSJET POLICIJSKOJ POSTAJI BJELOVAR 16.5. 2018.

Autor: Danijela Dašek, 16. 5. 2018.

Učenici 4. razreda OŠ Velika Pisanica i Područnih škola zajedno sa svojim učiteljima i učiteljicama posjetili su Policijsku postaju Bjelovar dana 16.5.2018. Tamo su nas dva ljubazna policajca provela kroz Policijsku postaju pokazujući nam policijske automobile presretače, izgubljene-pronađene bicikle koje se svake godine za Dan planete Zemlje mogu kupiti na licitaciji po povoljnim cijenama, kombi maricu kojom se kriminalne osobe prevoze do Policijske postaje, teretanu u kojoj policajci svakodnevno vježbaju, šaltere na kojima se izrađuju osobne iskaznice te predavanje o opijatima, alkoholu, cigaretama i drogi...vrlo štetnima za zdravlje. Nakon Zanimljivog predavanja pokazali su nam i zid fotografija poginulih policajaca u Domovinskim ratu. Nakon Policijske postaje laganim hodom kroz bjelovarski korzo stigli smo na sladoled u poznatu gradsku slatičarnu Ritam grada gdje smo se fino počastili sladoledom. Nakon sladoleda krenuli smo prema Autobusnom kolodvoru te smo redovnom linijom Čazmatransa krenuli prema našim školama.

> Školski projekti  > PŠ Bedenik