ZAVRŠNA PRIREDBA I OPROŠTAJ OD 4.RAZREDA 2018.

Autor: Danijela Dašek, 14. 6. 2018.

U četvrtak, 14.6.2018. u našoj PŠ Bedenik održana je završna priredba na kojoj smo se roditeljima i ravnateljici te ostalim gostima predstavili s recitacijama, igrokazima, pjesmom i plesom koje smo u tijeku šk.god. naučili. Nakon priredbe učiteljica Danijela Dašek prigodnim se riječima oprostila od svojih četvrtaša i njihovih roditelja kojima se zahvalila na lijepoj suradnji. Poželjela sam svojim četvrtašima uspjeh u daljnjem školovanju te puno novih prijatelja i novih iskustava koja im život nosi. Nakon fotografiranja s prigodnim poklonom kojim su se četrvrtaši rastali od svoje učiteljice, okrijepili smo se kavom, sokovima i finim kolačima koje su nam naše vrijedne mame ispekle.

> Školski projekti  > PŠ Bedenik