PROJEKTNI DAN U PŠ BABINAC 21.10.2015.

Autor: Danijela Dašek, 27. 6. 2016.

21.10.2015. proveli smo u PŠ Babinac u sklopu projekta "Zajedno možemo više ", gdje smo na nešto drugačiji i zanimljiviji način obilježili Svjetski dan hrane uz blagdan kruha i Dan jabuka.Zajedno s našim prijateljima Babinčanima mijesili smo tijesto i izrađivali kiflice,pekli pitu od jabuka, kuhali kompot od jabuka, čitali narodnu priču ZRNO PŠENICE,tekst Tri jabuke, Pohvala jabuci te pisali jesne i niječne rečenice o jabuci. Oblikovali smo jabuke u košarici od plastelina, izrezivali jabuke iz kolaž papira i napravili vlastito stablo jabuke u učionici.Plesali smo s jabukama i igrali štafetne igre s jabukama. Na kraju smo se zasladili kompotom, dizanim kiflicama i pitom od jabukama. Jako smo se lijepo proveli i dugo ćemo pamtiti ovaj dan.

> Školski projekti  > PŠ Bedenik