Nagradni natječaj za osnovnoškolce "Moja Fejs priča"

Autor: Ivan Piria, 24. 1. 2013.

U svrhu dodatnog osvješćivanja mladih na području zaštite osobnih podataka Agencija za zaštitu osobnih podataka organizira literarni nagradni natječaj "Moja Fejs priča" za sve zainteresirane učenike osnovnih škola unutar Republike Hrvatske.Nagradni natječaj bazira se na sudjelovanju učenika osnovnih škola pisanjem alternativnih završetaka originalnih i neobjavljenih priča koje su u tu svrhu napisali naši istaknuti dječji književnici (Sanja Pilić, Silvija Šesto, Želimir Hercigonja). Osigurane su vrijedne nagrade za učenike s najboljim radovima.Učenici svoje radove mogu slati na adresu elektroničke pošte mojaprica@azop.hr, a sve priče, kao i detaljne informacije o natječaju mogu se pronaći na web stranicama Agencije http://www.azop.hr.Dio aktivnosti uključuje i izdavanje sveobuhvatne brošure koja će sadržavati nagrađene radove, te savjete kako se zaštititi, a bit će objavljena u suradnji sa Pravobraniteljicom za djecu, te Agencijom za odgoj i obrazovanje. Navedena brošura dijelit će se nastavnom osoblju unutar škola i moći će poslužiti kao koristan pomoćni materijal pri obavljanju razredne nastave.Molim Vas da u svrhu promocije nagradnog natječaja ispišete promotivni poster (u privitku), te da ga istaknete na školskoj oglasnoj ploči, dok bi nastavnici (npr. hrvatskoga jezika ili razrednici) na svojim satovima obavijestili učenike o postojanju natječaja.

Ovom prilikom želio bih Vam se ispred Agencije za zaštitu osobnih podataka unaprijed zahvaliti na pomoći, uz nadu ostvarenja zajedničkog cilja - osviještenih učenika glede zaštite osobnih podataka .

Zainteresirani učenici mogu pod karticom opširno pogledati i plakat za natjecanje.

Priloženi dokumenti:
plakat_za_natjecaj.pdf (254.29 KB)