Otvorenje školsko sportske dvorane OŠ Velika Pisanica

Autor: Ivana Haić, 8. 12. 2023.

U srijedu, 6. prosinca 2023. godine župan Bjelovarsko-bilogorske županije  Marko Marušić sa svojim suradnicima posjetio je Osnovnu školu Velika Pisanica i školsko sportsku dvoranu. U sklopu navedenog posjeta župan Marko Marušić i načelnik Općine Velika Pisanica Fredi Pali simbolično su otvorili opremljenu školsko sportsku dvoranu Osnovne škole Velika Pisanica. Nakon 13 godina imamo suvremenu dvoranu opremljenu po svim standardima i propisima koju može koristiti više od 140 učenika osnovne škole, udruge i svi mještani naše općine. Prostor je prilagođen za različite sportske aktivnosti, ali i kulturne sadržaje.

Zahvaljujemo se svima koji su omogućili i realizirali da se dovrši  izgradnja dvorane i da naši učenici započnu u novom prostoru i novim uvjetima provođenje nastave i sportskih aktivnosti.

Članak napisala: Ivana Haić, ravnateljica