Županijska završnica u krosu

Autor: Senada Piria, 8. 11. 2023.

Županijska završnica u krosu za učenice i učenike osnovnih i srednjih škola održala se 7.11.2023. godine na ribnjacima u Garešnici. Natjecanje se održalo prema Propisniku Hrvatskog školskog sportskog saveza. U kategoriji učenika 5. i 6.razreda ukupno je nastupilo 15 ekipa naše županije, a u kategoriji učenika 7. i 8. razreda 16 ekipa.

Pojedinačni rezultati kategorija 5. i 6. razredi: Filip Zvonar 15. mjesto, Marko Radelić 16. mjesto,

Karlo Faget 18. mjesto.

Ekipno su osvojili 6. mjesto.

Pojedinačni rezultati kategorija 7. i 8. razredi: Patrik Fjerce 10. mjesto, Goran Stojčević 12. mjesto, Damir Radelić 27. mjesto, Marko Ormanović 28. mjesto.

Ekipno su osvojili 5. mjesto.

Čestitke našim učenicima za osvojene rezultate!

Članak napisala: Biljana Novković