Uspješno završena akcija ''Solidarnost na djelu''

Autor: Ivana Haić, 13. 10. 2023.

Akcija ''Solidarnost na djelu'' započela je na upisnom prostoru OŠ Velika Pisanica 12. listopada 2023. godine u 8.00 sati. U akciji su sudjelovali učenici 7.-ih i 6.-ih razreda (32 učenika), učitelji (4 učitelja), domari, predstavnici Općine Velika Pisanica.  Učenici 7.-ih razreda 12. listopada nisu imali klasičnu nastavu i taj dan je sukladno Godišnjem planu i programu rada OŠ Velika Pisanica za njih dan kada provodimo građanski odgoj s temama humanosti, solidarnosti i socijalne angažiranosti. Ukupno su sakupljena 802 eura koja su predana u Crveni križ Bjelovar. Nije bilo nikakvih problema u akciji te je sve proteklo korektno. Zahvaljujemo se svim sudionicima u akciji kao i stanovnicima upisnih područja OŠ Velika Pisanica (Velika Pisanica, Nova Pisanica, Čađavac, Polum, Ribnjačka, Babinac, Bedenik, Lasovac)  koji su donirali, volontirali i pomogli da se akcija uspješno završi.

Članak napisala: Ivana Haić, ravnateljica