Obavijest za prvi nastavni dan - 04. rujna 2023. godine

Autor: Renato Sabolić, 30. 8. 2023.

Poštovani učenici, roditelji i učitelji,

želimo vam uspješan početak nove školske godine 2023./24. te vam donosimo informacije vezane uz početak nastave. U OŠ Velika Pisanica nastava će se odvijati u jednoj smjeni (7.05 – 13.00 sati). Dio izbornih predmeta (Njemački jezik i Mađarski jezik i kultura za pojedine razrede bit će i 7. sat). Raspored učionica za prvi nastavni dan (4. rujna 2023. godine) je sljedeći:

5.R. – LIKOVNA KULTURA

6.A – ENGLESKI JEZIK

6.B – INFORMATIKA

7.A – MATEMATIKA

7.B – VJERONAUK

8.A – HRVATSKI JEZIK (VELIKA UČIONICA)

8.B – POVIJEST/GEOGRAFIJA

U matičnoj zgradi nastavu će polaziti 99 učenika predmetne nastave (7 razrednih odjela) i 10 učenika 4. razreda. U zgradi Međugeneracijskog centra nastavu RN polazit će 30 učenika 1. 2. i 3. razreda. U PŠ Lasovac nastavu će polaziti 29 učenika razredne nastave, u PŠ Bedenik 18 učenika razredne nastave, a u PŠ Ribnjačka 5 učenika razredne nastave.

Prvi nastavni dan, ponedjeljak, 4. rujna 2023. godine učenici će imati blok sat razrednika te će preuzeti udžbenike, radne bilježnice i obične bilježnice. Navedeni udžbenici i bilježnice čekat će ih zapakirani u platnenim vrećicama u razredima po rasporedu učionica. Svi navedeni materijali za učenike su besplatni, a financirali su ih: MZO, Općine Velika Pisanica, Šandrovac i Nova Rača. Učenici će biti u školi od 8.00 do 9.30, a potom idu kući. Učenicima putnicima organiziran je prijevoz.

Gablec započinje od 5. rujna 2023. godine i za sve učenike matične i svih područnih škola je besplatan. Učenici će gablecovati odjednom tijekom velikog odmora u holu škole (predmetna nastava), a učenicima područnih škola i Međugeneracijskog centra gablec će se prevesti kombi vozilom od 9.45 sati do 11.15 sati.

Želimo svim učenicima, roditeljima i učiteljima uspješan početak nove školske godine.

Ivana Haić, ravnateljica