Posjet bivših učenika našoj školi

Autor: Renato Sabolić, 7. 7. 2023.

OŠ Velika Pisanica posjetili su bivši učenici naše škole koji su u 2003. godine završili 8. razred. Okupljanje bivših učenika na dan 30. lipnja 2023. godine bilo je vrlo emotivno. Generacija koja je prije dvadeset godina završila 8. razred jest generacija čija je razrednica bila od 5. do 8. razreda učiteljica Ana Štimac. Pokojnoj učiteljica na groblju u Bjelovaru učenici su iskazali počast posjetivši njezino počivalište te su nakon toga došli u OŠ Velika Pisanica na zajedničko druženje. Učenike su dočekale Slavka Soptija, učiteljica u mirovini i Ivana Haić, ravnateljica. Zajednički smo obišli školu te pogledali prezentaciju fotografija i ocjena iz matičnih knjiga. Zahvaljujemo se Marineli Katona na prekrasnoj prezentaciji, organizaciji zajedničkog druženja te svim bivšim đacima na ugodnom druženju, toploj podršci, lijepim riječima. Želimo svima mnogo uspjeha u životu i radu.

Hvala vam što ste postali dobri i srdačni ljudi !

Ivana Haić, ravnateljica