Obavijest o novom terminu jednodnevne izvanučioničke nastave u NP Plitvička jezera

Autor: Silvia Hlušička, 19. 5. 2023.

Izvanučionička nastava u NP Plitvička jezera realizirat će se 31.05.2023.godine prema ranije dogovorenom planu i programu. Cijena ostaje ista.

Idući tjedan najavljuje se također vrlo nepovoljno i nestabilno vrijeme stoga je ovaj termin krajnja solucija kako bi se ovaj izlet uspio realizirati.

Kako bi se jednodnevna izvanučionička nastava realizirala prema ranije dogovorenim uvjetima, važno je da se izlet realizira u svibnju jer u mjesecu lipnju cijena ulaznice u NP Plitvička jezera skuplja je za 8 eura.

Zahvaljujemo na razumijevanju i strpljenju.