Školsko natjecanje iz engleskoga jezika

Autor: Ivana Haić, 22. 2. 2021.

U ponedjeljak, 15.veljače 2021. godine u OŠ Velika Pisanica održano je školsko natjecanje iz engleskoga jezika za učenike 8.-ih razreda. Učenike je za natjecanje pripremala mentorica Silvia Hlušička, a na natjecanju je sudjelovalo 5 učenika. Povjerenstvo u sastavu Silvia Hlušička, Nikolina Beljan i Antonio Šolaja konstatiralo je sljedeći broj bodova (od mogućih 60 bodova):

Anamarija Kovač – 50 bodova

Andreas Grce – 39 bodova

Mihael Dončević - 33 boda

Martino Martinčić – 32 boda

Leona Dent – 23 boda

Čestitamo učenicima i mentorici na rezultatima. Županijsko natjecanje održat će se u OŠ Čazma,  24. ožujka 2021. godine, a na natjecanje je pozvana Anamarija Kovač i njezina mentorica Silvia Hlušička. Čestitamo na plasmanu za Županijsko natjecanje.

Članak napisala: Ivana Haić