Akcija ''Solidarnost na djelu 2024.''!

Autor: Marina Uher, 10. 10. 2024.

10. listopada 2024. godine provedena je akcija ''Solidarnost na djelu 2024.'' u kojoj su sudjelovali učenici sedmih i osmih razreda, učitelji, stručni suradnici te administrativno i tehničko osoblje. Učenici su od 7:30 do 13:00 sati, u pratnji učitelja i djelatnika skupljali novac i to u naseljima Velika Pisanica, Nova Pisanica, Čađavac, Polum, Babinac, Bedenik, Lasovac i Ribnjačka. Akcija je uspješno provedena, čemu svjedoči i sakupljeni iznos od 1073,00 € koji će se uplatiti u Gradsko društvo Crvenog križa Bjelovar. Hvala svim ljudima dobre volje koji su svojim donacijama pridonijeli ovoj hvalevrijednoj akciji.

Stručna suradnica pedagoginja:

Marina Uher, prof.