NAJBOLJI RAZRED JE ...!

Autor: Marina Uher, 18. 6. 2024.

7.B!

Završio je projekt za učenike predmetne nastave ''Najbolji razred je …'' i to je 7.b pod vodstvom razrednice Marine Lončarević.

Projekt je to koji se provodi po prvi puta od ove školske godine s namjenom da kod učenika potaknemo odgovoran odnos prema imovini, aktivno sudjelovanje u školskom aktivnostima, da razvijaju pozitivan natjecateljski duh, socijalne i komunikacijske vještine te timski rad i suradnju.

Učenici su u periodu od listopada do kraja svibnja skupljali bodove za svoj razredni odjel kroz različite načine, a to je da su vodili brigu o urednosti učionica, bili uspješni na natjecanjima, sudjelovali u školskim aktivnostima i akcijama prikupljanja PET ambalaže.

Skupivši 145 bodova 7.b razred je postao Najbolji razred u školskoj godini 2023./2024. Ono što nam predstoji je izlet u Zagreb, odnosno posjet Zoološkom vrtu i Cinestar Areni IMAX.

Čestitke još jednom 7.b razredu i razrednici Marini Lončarević.

Pod ''više'' možete pogledati cjelokupnu tablicu bodova.

Koordinatorica projekta:

Stručna suradnica pedagoginja