2. AKCIJA PRIKUPLJANJA PET AMBALAŽE - IZVJEŠĆE!

Autor: Marina Uher, 10. 6. 2024.

U sklopu projekta ''Najbolji razred je...'' koji se provodi od početka 2023./2024. školske godine, ponovno smo prikupljali PET ambalažu (plastične boce i limenke) koja je nakon akcije predana u Sirovinu d.o.o. Bjelovar.

Učenici predmetne nastave su na ovaj način osvojili dodatne bodove za svoj razred i određenu naknadu od prodaje ambalaže, ali ujedno i pokazali ekološku osviještenost jer su u 2. akciji prikupili 5718 boca.

ČESTITAMO svima koji su sudjelovali u akciji, a ponajviše 6.a razreda koji je donio 2158 komada PET ambalaže te na taj način osvojio maksimalnih 7 bodova i džeparac u iznosu od 151,06€.

Ujedno se ovim putem zahvaljujemo i roditeljima na pomoći.

Detaljno izvješće možete pogledati pod više.

Koordinatorica projekta:

Stručna suradnica pedagoginja