Autor: Ivan Piria, 28. 5. 2018.

U petak, 25.svibnja 2018. godine obilježen je Dan škole u  OŠ Velika Pisanica. Svi učenici matične i područnih škola prisustvovali su tom važnom događaju. Kulturni program započeo je  u holu škole u 8.00 sati  Nakon toga  svi učenici krenuli su na školsko igralište gdje su održane sportske igre učenika i učitelja po sljedećim kategorijama:

a)      Odbojka za učenike predmetne nastave

b)      Kros za učenike razredne nastave

c)       Graničar za učenike 3. i 4. razreda

d)       Sportske igre spretnosti za učenike 1. i 2. razreda

d)       Odbojkaški turnir učenika i učitelja

Učenici 3. i 4.razreda osvojili su 1. mjesto u graničaru i zasluženo osvojili pehar.

Pohvaljuju se i učenici 3. razreda , Toni Zvonar za osvojeno 1. mjesto , Borna Kočiš za 2. mjesto na Krosu  učenika 3. i 4. razreda i Helena Jozukić za osvojeno 2. mjesto učenica 3. i  4. razreda.

> Područne škole  > Drugi razred