SVJETSKI DAN HRANE

Autor: Anita Farkaš, Ivana Čer Dvornik, Danijela Vukman Pavlović, Sanela Gerić, 24. 10. 2019.

Svjetski dan hrane u PŠ Lasovac, obilježili smo 17. listopada 2019. godine. Učenici su u školu donijeli pekarske proizvode, plodove jeseni i kolače. Velečasni Saša Šargač posvetio je hranu na stolovima, a učenici svih razreda naše škole  prigodnom su recitatorskom i glazbenom  točkom sudjelovali u obilježavanju sa svojim učiteljicama te vjeroučiteljicom. Svi smo se zasladili donešenom i posvećenom hranom. Velečasnog Sašu darivali smo ukusnim proizvodima i prigodnim poklonom.

Zahvaljujemo se svim roditeljima, bakama i ostalim članovima obitelji  na pečenju kruha, kolača  i peciva.

> Školski projekti  > PŠ Lasovac