Izvanučionička nastava četvrtog razreda

Autor: Ivana Čer Dvornik, 24. 5. 2019.

Naši učenici četvrtog razreda, posjetili su 24.5.2019. Policijsku postaju u Bjelovaru te Muzej grada Bjelovara. Policajci su ih upoznali sa svojim poslom, pravilima ponašanja i prometnim pravilima. Zatim su poslušali predavanje “M.A.H-1 -  Mogu, ako hoću“. Predavanje je bilo poučno za sve učenike. Poslije Policijske postaje razgledali  su  povijesne znamenitosti grada Bjelovara kroz šetnju središtem grada te posjetili Muzej grada Bjelovara u kojemu su razgledali izložbu Ivana Meštrovića i zavičajnu zbirku. Na kraju su se zasladili i osvježili ukusnim sladoledom.

> Školski projekti  > PŠ Lasovac