USKRSNA RADIONICA 2019.

Autor: Danijela Dašek, 10. 4. 2019.

U našoj PŠ Bedenik, u četvrtak 04.4.2019. održana je Uskrsna radionca učenika i roditelja. Bojale su se i ukrašavale pisanice, izrađivali se pilići i zečeki od filca i kolaža koji su u konačnici svoje mjesto našli u košaricama ili teglama čineći prekrasne Uskrsne aranžmane.

Ozračje u učionici tijekom radionice  bilo je veselo i ugodno, učenici su sa velikom zanimanjem pokazali svoje sposobnosti, pri čemu su im pomogle drage mame Tanja Žeđa i Ljiljana Milković, kojima se zahvaljujem na suradnji kao i mojoj bivšoj učenici Ivi Štimac koja nam je također došla u goste i pomogla s uskršnjim radovima.

> Školski projekti  > PŠ Bedenik