Odabir agencije za provođenje ekskurzije učenika 7.-ih i 8.-ih razreda u šk.g.2019./20.

Autor: Ivana Haić, 11. 12. 2019.

ZAPISNIK S RODITELJSKOG SASTANKA

roditelja učenika sedmih i osmih razreda , održanog 9. prosinca 2019. godine.

Prisutno je bilo  23 roditelja od 38 učenika čiji su se roditelji ranije izjasnili da žele da im djeca idu na maturalno putovanje. Popis prisutnih roditelja nalazi se u prilogu, u tablici za odabir najpovoljnije ponude.

Dnevni red:

1. Izbor najpovoljnije putničke agencije za odlazak na maturalno putovanje u Seget Donji
  2. Razno

Ad1) Tri putničke agencije su poslale svoje ponude na javni poziv koji je škola objavila na svojim internetskim stranicama za odlazak učenika sedmih i osmih razreda na maturalno putovanje u Seget Donji uz posjet i obilazak NP Krka, Šibenika, Trogira i NP Kornati . To su putničke agencije Globus iz Bjelovara, Eklata iz Splita i Koncept putovanja iz Koprivnice. Ponude pojedinih agencija se nalaze u prilogu, a njih su predstavili predstavnici spomenutih agencija.

Roditelji su se većinski opredijelili za putničku agenciju Globus (20 glasova), dok je agencija Eklata dobila 3 glasa, a Koncept putovanja nije dobila niti jedan glas.

Ad2) Dodatnih pitanja nije bilo.

Maja Car

> Javni poziv za izlete  > Školska godina 2019/2020