Organizacija nastave tijekom energetske obnove PŠ Lasovac

Autor: Ivana Haić, 7. 10. 2021.

OŠ Velika Pisanica i Građevinski obrt Lagundžić potpisali su dana 9. rujna 2021. godine Ugovor o energetskoj obnovi PŠ Lasovac. Tijekom energetske obnove zamijenit će se krovište, napravit će se izolacija stropa kamenom vunom, izolacija vanjskih zidova, izolacija i zamjena podova u učionicama, zamjena rasvjete led rasvjetom, ugradnja termostatskih regulatora. Radovi bi trebali biti gotovi do 8. ožujka 2022. godine, a datum uvođenja u posao je 8. listopada 2021. godine. Tijekom radova učenici će biti prevezeni autobusom u matičnu školu u Velikoj Pisanica (31 učenik) u 4. razredna odjela. Nastava će za navedene učenike biti u poslijepodnevnoj smjeni zbog nedostatka učionica za izvođenje nastave u prijepodnevnoj smjeni. Vrijeme izvođenja nastave za učenike razredne nastave iz PŠ Lasovac bit će 13.00 – 17.20 sati. Učenici trebaju čekati na autobusnim stanicama barem pola sata ranije dok se raspored vožnje ne uhoda. Zbog lakše organizacije i čišćenja učionica tri razreda imat će nastavu u Međugeneracijskom centru koji će prije početka nastave očistiti spremačice iz matične škole. Jedan razred imat će nastavu u zgradi matične škole. Nakon održane nastave, prostorije koje su koristili učenici razredne nastave iz PŠ Lasovac očistit će spremačica Nada Paukovac (spremačica koja je inače čistila prostor PŠ Lasovac).

Učenici će dobiti gablec u holu matične škole (13.00 – 13.30 sati). Vrijeme serviranja gableca povezano je s radnim vremenom kuhinje i zaposlenika kuhinje pa gablec ne može biti u kasnijem terminu jer zaposlenicima kuhinje radno vrijeme počinje u 5.00 ujutro (kuharica), odnosno 6.00 ujutro (kuhar i spremač). Dok se organizacija ne ujednači, molimo Vas za strpljenje. Zbog sigurnosti učenika, djeca ne mogu boraviti i imati nastavu u zgradi koja se obnavlja, a isto tako nastavu ne smijemo izvoditi u općinskom domu jer za to ne postoji suglasnost MZO i osnivača.Nadamo se da će se radovi uspješno završiti te Vas sve još jednom molimo za strpljenje.

Ravnateljica: Ivana Haić

PROJEKT DRVOKOD

DRVOKOD-PISANICA

DRVOKOD PORTAL

« Travanj 2024 »

DOKUMENTI ŠKOLE

ŠKOLSKI UDŽBENICI

Ispis statistike od 21. 10. 2016.