GRADSKI KROS OSNOVNIH ŠKOLA

Autor: Ivan Piria, 7. 10. 2014.

U organizaciji II. osnovne škole Bjelovar održan  je gradski kros za osnovne škole. Na krosu su sudjelovale: I. OŠ Bjelovar (voditelj Saša Čurčić), II. OŠ Bjelovar ( Vladimir Štefun i Dario Obran), III. OŠ Bjelovar ( Branimir Mrazović i Zenon Vidović), IV. OŠ Bjelovar (Romana Skender i Goran Juren), OŠ Velika Pisanica (Biljana Novković) .Svi voditelji su ujedno bili i suci na stazi, a kros je protekao bez većih problema.OŠ Velika Pisanica je sudjelovala u disciplini učenice 8.razreda. Učenice Leonora Cocut, Dora Dent, Marina Dedaj  osvojile su treće mjesto ekipno i diplomu za školu. Dora Dent pojedinačno je osvojila prvo mjesto.

Voditeljica ŠSD-a: Biljana Novković, prof.