Kviz znanja

Autor: Ivan Piria, 23. 4. 2014.

U petak 11.travnja 2014. u 12.30h u našoj školi učitelji predmetne nastave zajedno sa učenicima 5.- 8.razreda organizirali su kviz znanja. Na školski kviz znanja prijavljivali su se učenici dobrovoljno.Učiteljica Josipa Ivanović nasumičnim izvlačenjem iz kutije s napisanim imenima u srijedu 9.4.2014.složila je četiri grupe učenika(u svakoj grupi po jedan učenik od 5.-8.razreda).
1.GRUPA- kembre: Jasmina Herčeki, Andrea Cocut, Vana Glumac, Branimir Gelenčir.
2.GRUPA- punjene paprike: Dorotea Šafarić, Dajana Lekić, Antonija Solić, Josip Matić.
3.GRUPA- krastavci: Ana Matleković, Nikola Krasnić, Klara Kolarić, Ivan Tar.
4.GRUPA- burek: Filip Treščec, Katarina Jukić, Leonora Cocut, Josipa Đurđević.
Učitelj Ivan Piria nakon prikupljenih pitanja i odgovora od predmetnih učitelja složio je grupe sa pitanjima u obliku prezentacije.Natjecatelji su imali nakon pročitanog pitanja 1 minutu za dogovaranje(svaka grupa po 8 pitanja).Osjećao se natjecateljski duh u holu škole i nestrpljenje do pobjedničkog odgovora.Nakon rezervnih pitanja pobijedila je ekipa KEMBRE,a drugo mjesto osvojila je ekipa PUNJENE PAPRIKE.Treći su bili ekipa Burek i četvro mjesto pripalo je ekipi KRASTAVCI.
Pobjedničkoj ekipi nagradu je uručila ravnateljica škole Ivana Gregorić,a ostalim natjecateljima prigodne
zahvalnice za sudjelovanje u kvizu.
Ovom prilikom svim učenicima,roditeljima i djelatnicima škole želimo sve najbolje povodom predstojećeg blagdana Uskrsa.