Kriminalistički kviz učenika 7.a razreda

Autor: Ivan Piria, 23. 4. 2013.

U petak 19. travnja učenici 7. a razreda su sudjelovali u kriminalističkom kvizu. Učenici su podijeljeni u četiri skupine. Svaka skupina imala je zadatak pročitati četiri krininalistička romana (Krađa u galeriji Ante Gardaša; Zagonetno pismo Zlatka, Zagonetni dječak Ivana Kušana te Balkansku mafiju Dubravka Jelačića Bužimskog. Učenici su rado čitali knjige i pripremali se na kviz, za što su  simbolično nagrađeni. Na ovaj način potičemo čitanje lektire te ćemo i u buduće organizirati ovakve kvizove. U pripremi kviza učenicima je pomogla učiteljica hrvatskog jezika Nataša Saraja.