Obilježili smo Dan OŠ Velika Pisanica

Autor: Ivana Haić, 3. 6. 2022.

petak, 27. svibnja 2022. godine obilježen je Dan OŠ Velika Pisanica.  Kulturni program započeo je  u Društvenom domu u 8.00 sati i tom prigodom predstavili su se učenici sa svojim  dramskim, pjevačkim i plesnim točkama koje su pripremili njihovi učitelji. OŠ Velika Pisanica nagradila je i pohvalila brojne učenike i njihove mentore za sudjelovanja na školskim, županijskim i državnim natjecanjima, a priznanja i poklone uručila je ravnateljica Ivana Haić. Tom prilikom nagrađeni su:

Lana Kočiš, 8.a  razred za osvojeno 1. mjesto na županijskom Natjecanju iz geografije za učenike 8. razreda i mentorica Maja Car, Marko Siladić, 6.b  razred za osvojeno 2. mjesto na županijskom Natjecanju iz geografije za učenike 6. razreda i osvojeno 2. mjesto  na županijskom Natjecanju iz matematike za učenike 6. razreda, mentorica Maja Car i Vlatka Franić Husić, Karlo Dinjar, 5.a razred  za plasman  na županijsko Natjecanje LiDraNo  u kategoriji literarnog rada i prijedlog na državno Natjecanje LiDraNo te sudjelovanje na Državnom natjecanju Sigurno u prometu, mentori Senada Piria i Viktor Breškić, Tamara Stankić, 4. razred za najčitateljicu  školske knjižnice u školskoj godini 2021./22. i za uspješno sudjelovanje  i osvojenu nagradu u projektu Kaufland – škola voća i povrća, mentor Leonardo Gradečak, Danijel Šikač, 7.a razred za najbolji literarni rad iz Bjelovarsko-bilogorske županije na literarnom natječaju Odjeci, mentorica Senada Piria,  Dorijan Lebininac, 5.b razred za sudjelovanje na Hippo međunarodnoj olimpijadi Engleskoga jezika te za plasman na državno finale/svjetsko polufinale, Petar Bolšec, 3. razred za sudjelovanje na Hippo međunarodnoj olimpijadi Engleskoga jezika te za plasman na državno finale/svjetsko polufinale, Heidi Ličina, 6.b razred za sudjelovanje na Hippo međunarodnoj olimpijadi Engleskoga jezika te za plasman na državno finale/svjetsko polufinale, mentorice Silvia Hlušička i Nikolina Beljan, Nikola Zjačić, 5.a razred za uspješno sudjelovanje  i osvojenu nagradu u projektu Kaufland – škola voća i povrća, mentor Leonardo Gradečak, Ela Kadoić, 4. razred za osvojeno 6. pojedinačno i 1.mjesto ekipno na županijskom Natjecanju Sigurno u prometu, Larisa Hadžija, 5.a razred za osvojeno 4. pojedinačno i 1.mjesto ekipno na županijskom Natjecanju Sigurno u prometu, Mario Kolarić, 6.a razred za osvojeno 1. pojedinačno i 1.mjesto ekipno na županijskom Natjecanju Sigurno u prometu te sudjelovanje na državnom Natjecanju, mentor Viktor Breškić, 7.a razred za   plasman  na županijsko Natjecanje LiDraNo  u kategoriji radijske emisije i prijedlog na državno Natjecanje LiDraNo, mentor Nataša Saraja, skupina učenika  za osvojeno 2. mjesto ekipno na županijskom Natjecanju u graničaru, mentor Biljana Novković. Općina Velika Pisanica nagradila je učenike koji su sudjelovali na Državnom natjecanju Sigurno u prometu te je u ime Općine nagrade učenicima Karlu Dinjaru i Mariju Kolariću uručila Antonela Šimić.

U 10.00 sati započele su  sportske igre učenika i učitelja na školskim igralištima po sljedećim kategorijama:

• Nogomet za učenike 5. i 6. - ih razreda predmetne nastave
  • Odbojka za učenike 7. i  8. - ih razreda