Posjet učenika osmih razreda srednjoj školi Bartol Kašić u Grubišnom Polju

Autor: Ivan Piria, 26. 5. 2022.

Dana 26.05.2022.godine učenici osmih razreda posjetili su SŠ Bartol Kašić u Grubišnom Polju. Učenike su dočekali domaćini te ravnateljica srednje škole Ivana Orešković koja nam je poželjela dobrodošlicu u njihovu školu. Zatim je pedagog Ivan Čegec upoznao učenike s programima koje  škola nudi za upis u školsku godinu 2022./23., istaknuo je uspjehe njihovih učenika na natjecanjima i smotrama, upoznao nas s organizacijom i posebnostima obrazovanja u njihovoj školi, izvannastavnim aktivnostima te projektima koje provode.Nakon uvodnog dijela, uz vodstvo učenika domaćina, obilaskom njihove škole i posjetom radionicama te plasteniku i stakleniku, učenicima osmih razreda pojedinačno su predstavili programe koje nudi njihova škola: opća gimnazija, automehatroničar, instalater kućnih instalacija, tehničar za računalstvo, poljoprivredni gospodarstvenik, konobar i kuhar.

Članak napisala : Silvia Hlušička