Smotra učeničkih zadruga

Autor: Viktor Breškić, 31. 5. 2022.

Učenice petih razreda Paula Cvetko i Lucija Dent pod mentorstvom učiteljice Marije Dent, 26. svibnja 2022. godine predstavile su našu školu  na Županijskoj  smotri učeničkih zadruga Bjelovarsko-bilogorske županije. Domaćin Županijske smotre bila je Osnovna škola u Đulovcu i učenička zadruga "Papuk". Na Smotri je sudjelovalo 12 učeničkih zadruga, 10 iz osnovnih škola i 2 iz srednjih škola.

Odlukom prosudbene komisije, tri najuspješnije zadruge plasirale su se na državnu smotru:
1. Tehnička škola Daruvar "Uz TŠD",
2. II. osnovna škola "Uz Oblak"
3. Češka osnovna škola J. A. Komenskog, Učenička zadruga Češke osnovne škole Komenskog

Zahvaljujemo OŠ u Đulovcu na uspješnoj organizaciji.

Napisala: Marija Dent