Izvanučionička nastava učenika predmetne nastave u Park prirode Papuk

Autor: Ivan Piria, 23. 5. 2022.

Učenici predmetne nastave OŠ Velika Pisanica 19. svibnja 2022. godine posjetili su  Park prirode Papuk. U pratnji učitelja i voditelja obišli su Grofovu poučnu stazu koja je izgrađena u najljepšem dijelu Park šume Jankovac uz Planinarski dom, a vidjeli su i Jankovačka jezera te slap Skakavac. Nakon obilaska poučne staze uslijedila je zabava u adrenalinskom parku Duboka gdje su učenici morali svladati devet elemenata niže razine i na kraju ziplane preko potoka. Za kraj puta učenici su posjetili Kuću Panonskog mora gdje su putem interaktivnih ekrana vidjeli različite teme podmorja, obale i kopna u miocenu i Papuka danas.