OŠ Velika Pisanica u projektu s Ministarstvom kulture ''Ruksak pun kulture'' dobiva besplatnu kazališnu predstavu

Autor: Ivana Haić, 23. 5. 2022.

Osnovnoj školi Velika Pisanica u sklopu programa ''Ruksak pun kulture'', Ministarstvo kulture doniralo je kazališnu predstavu ''Priča bez veze'' teatra Poco Loco iz Zagreba. Predstava će se održati za sve učenike razredne nastave (matična i područne škole) u Društvenom domu u Velikoj Pisanici  u ponedjeljak 20. lipnja 2022., od 10 do 12 sati.

Program gostovanja sastoji se od kazališne predstave "Priča bez veze" (trajanje 35 min), te kazališne radionice (scenografske, dramske i glazbene) u trajanju od 60 min.

Više o predstavi: http://teatarpocoloco.hr/predstave/10/17/prica-bez-veze

Izvođači: glumci - Zrinka Kušević, Nikola Nedić, glazbenik - Frederic Lanz, kiparica - Hana Lukas Midžić

Raspored gostovanja, ponedjeljak 20. 6. 2022., OŠ Velika Pisanica,adresa škole:  Ul. Hrvatskih Mučenika 3, 43271, Velika Pisanica

9.00 -  dolazak u Društveni dom, postavljanje scenografije za predstavu

10.00 - 10.35 - predstava "Priča bez veze"

10.45 - 11.15 - scenografska radionica (voditeljica: Hana Lukas MIdžić)

11.15 - 11.45/12.00 - dramska radionica (voditelji: Zrinka Kušević) / glazbena radionica (Nikola Nedić i Frederic Lanz) (moguće odvajanje u dvije grupe, dvije prostorije)

Na radionici može sudjelovati do 20 učenika, a broj gledatelja kazališne predstave nije ograničen.