Povratak učenika nakon energetske obnove u zgradu PŠ Lasovac

Autor: Ivana Haić, 21. 3. 2022.

OŠ Velika Pisanica i Građevinski obrt Lagundžić potpisali su dana 9. rujna 2021. godine Ugovor o energetskoj obnovi PŠ Lasovac. Tijekom energetske obnove zamijenjeno je    krovište, izoliran strop kamenom vunom, izolirani su  vanjski zidovi, napravljena je izolacija i zamjena podova u učionicama, zamijenjena je rasvjeta led rasvjetom, ugrađeni su termostatski regulatori. Učionice su obnovljene do 8. ožujka 2022. godine , a  primopredaja je izvršena prije okončane situacije. Novi namještaj će doći 21. ožujka 2022. godine, a financirala ga je Općina Šandrovac.

Nastava  za učenike počinje u objektu 22. ožujka 2022. godine (utorak) u jutarnjem terminu od 7.55 sati. Dakle, učenici pohađaju nastavu kao u vrijeme prije energetske obnove. Uređenje wc-a i hodnika škole planiramo za ljeto 2022. godine.

Hvala Vam svima na strpljenju te želimo učenicima i učiteljicama ugodan boravak i uspješno učenje u obnovljenom objektu.

Ravnateljica: Ivana Haić